Kdo je to?
Kdo je to, byl Zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnanec? Lidé, profese

Kdo je to Zaměstnanec?

Co znamená a jaký je význam slova Zaměstnanec?

Zaměstnanec je člověk v pracovně právním vztahu se svým zaměstnavatelem. Zaměstnanec má povinnost vykonávat předepsanou práci (závislou činnost) a za ni mu náleží mzda nebo plat. Zaměstnancem se může v ČR stát ten, kdo dosáhl alespoň 15 let věku a má dokončenou povninnou školní docházku.Kdo je to, byl Zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnanec? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zaměstnanec s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Výchova? Znáte pojem Iphone? Vzpomněli byste si na význam slova Zemská osa? Pamatujete si definici pojmu Avokádo?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, synonymum, Zaměstnanec, kdo je Zaměstnanec?, definice, význam pojmu, přesný význam, kdo to je, slovo, wiki, informace, formulace, profese, co je to Zaměstnanec?

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zaměstnanec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zaměstnanec? Kdo to byl Zaměstnanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaměstnanec? Definice pojmu Zaměstnanec patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Zaměstnanec i v jiné sekci než v profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?