Kdo je to?
Kdo je to, byl Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arbitr? Lidé, profese

Kdo je to Arbitr?

Co znamená a jaký je význam slova Arbitr?

Arbitr, jinak také rozhodce, bývá jedna osoba či instituce, popřípadě skupina osob, která rozhoduje nějaký konkrétní spor. Arbitra si volí strany zúčastněné ve sporu. Tato funkce se využívá především v řízeních nazývaných arbitráže, kterými se řeší převážně spory v obchodní sféře, často v oblasti mezinárodních práv.
Arbitr by měl mít právnické vzdělání, v ČR je tato podmínka pouze u rozhodců ve spotřebitelských sporech. Někdy se toto označení používá i přeneseně pro osobu s rozhodovací pravomocí i v jiných oblastech.Kdo je to, byl Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arbitr? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Arbitr? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cytologie? Znáte pojem Hypertonický nápoj? Vzpomněli byste si na význam slova Logistika? Pamatujete si definici pojmu Drama?

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, popis, wiki, význam, Arbitr, synonymum, kdo je Arbitr?, pojem, heslo, přesný výraz, profese, původ slova, význam slova, termín

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Arbitr, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Arbitr? Kdo to byl Arbitr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arbitr? Definice pojmu Arbitr se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.