Kdo je to?
Kdo je to, byl Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arbitr? Lidé, profese

Kdo je to Arbitr?

Co znamená a jaký je význam slova Arbitr?

Arbitr, jinak také rozhodce, bývá jedna osoba či instituce, popřípadě skupina osob, která rozhoduje nějaký konkrétní spor. Arbitra si volí strany zúčastněné ve sporu. Tato funkce se využívá především v řízeních nazývaných arbitráže, kterými se řeší převážně spory v obchodní sféře, často v oblasti mezinárodních práv.
Arbitr by měl mít právnické vzdělání, v ČR je tato podmínka pouze u rozhodců ve spotřebitelských sporech. Někdy se toto označení používá i přeneseně pro osobu s rozhodovací pravomocí i v jiných oblastech.Kdo je to, byl Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arbitr? Lidé, profese

Tento text (Arbitr) můžete sdílet s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cytologie? Znáte pojem Hypertonický nápoj? Vzpomněli byste si na význam slova Logistika? Pamatujete si definici pojmu Drama?

Klíčová slova: popis, popis, slovo, wiki, význam slova, Arbitr, etymologie, co je to Arbitr?, význam, přesný význam, profese, přesný výraz, význam pojmu, kdo je Arbitr?, informace

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Arbitr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Arbitr? Kdo to byl Arbitr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arbitr? Definice pojmu Arbitr je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Arbitr i jinde než v sekci než v profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.