Kdo je to?
Kdo je to, byl Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arbitr? Lidé, profese

Kdo je to Arbitr?

Co znamená a jaký je význam slova Arbitr?

Arbitr, jinak také rozhodce, bývá jedna osoba či instituce, popřípadě skupina osob, která rozhoduje nějaký konkrétní spor. Arbitra si volí strany zúčastněné ve sporu. Tato funkce se využívá především v řízeních nazývaných arbitráže, kterými se řeší převážně spory v obchodní sféře, často v oblasti mezinárodních práv.
Arbitr by měl mít právnické vzdělání, v ČR je tato podmínka pouze u rozhodců ve spotřebitelských sporech. Někdy se toto označení používá i přeneseně pro osobu s rozhodovací pravomocí i v jiných oblastech.Kdo je to, byl Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arbitr? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Arbitr sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cytologie? Znáte pojem Hypertonický nápoj? Vzpomněli byste si na význam slova Logistika? Pamatujete si definici pojmu Drama?

Klíčová slova: význam, pojem, formulace, informace, termín, význam pojmu, přesný význam, význam slova, co je to Arbitr?, co znamená, kdo je Arbitr?, synonymum, etymologie, původ slova, wiki

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Arbitr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Arbitr? Kdo to byl Arbitr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arbitr? Definice pojmu Arbitr se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.