Kdo je to?
Kdo je to, byl Cholerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cholerik? Lidé, psychologie

Kdo je to Cholerik?

Co znamená a jaký je význam slova Cholerik?

Cholerik je jeden ze čtyř typů temperamentu podle Hippokratovy typologie. Cholerik je labilní exrovert, člověk s popudlivým chováním, vzteklý, nedůtklivý, impulzivní, nevrlý, nepříjemný, může být i útočný a agresivní. Své životní postoje a hodnoty nemění. Podle Hippokrata ho z tělních tekutin nejvíce ovlivňuje žluč, řecky cholé. I když byla tato Hippokratova typologie dávno překonána, slovem "cholerický" dnes označujeme člověka s výše uvedenými projevy chování.Kdo je to, byl Cholerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cholerik? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Cholerik? Potom se podělte s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Badoo? Znáte pojem Rešerše? Znáte pojem Procesor? Víte, co je to Kinetóza?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, synonymum, pojem, význam slova, vysvětlení, termín, definice, popis, formulace, přesný výraz, psychologie, význam, kdo je Cholerik?, co je to Cholerik?

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Cholerik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Cholerik? Kdo to byl Cholerik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cholerik? Definice pojmu Cholerik se nachází v kategorii psychologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Cholerik hledat i v jiných kategoriích (než psychologie).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.