Kdo je to?
Kdo je to, byl Cholerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cholerik? Lidé, psychologie

Kdo je to Cholerik?

Co znamená a jaký je význam slova Cholerik?

Cholerik je jeden ze čtyř typů temperamentu podle Hippokratovy typologie. Cholerik je labilní exrovert, člověk s popudlivým chováním, vzteklý, nedůtklivý, impulzivní, nevrlý, nepříjemný, může být i útočný a agresivní. Své životní postoje a hodnoty nemění. Podle Hippokrata ho z tělních tekutin nejvíce ovlivňuje žluč, řecky cholé. I když byla tato Hippokratova typologie dávno překonána, slovem "cholerický" dnes označujeme člověka s výše uvedenými projevy chování.Kdo je to, byl Cholerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cholerik? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Cholerik? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Badoo? Víte, co je to Emo? Znáte pojem Procesor? Pamatujete si definici pojmu Čtvrtkmen?

Klíčová slova: heslo, formulace, informace, vysvětlení, psychologie, popis, původ slova, Cholerik, termín, význam slova, wiki, synonymum, etymologie, co znamená, popis

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Cholerik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Cholerik? Kdo to byl Cholerik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cholerik? Definice pojmu Cholerik je v kategorii psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Cholerik i v jiné sekci než je kategorie psychologie.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.