Kdo je to?
Kdo je to Barbora Šámalová? Životopis Barbora Šámalová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Barbora Šámalová?

Kdo je to Barbora Šámalová? Stručný životopis

Barbora Šámalová je moderátorka, žurnalistka a reportérka. Působila také jako zahraniční zpravodajka ČT. Je absolventkou oboru sociální práce FF UK. V České televizi se věnovala práci moderátorky v pořadech Objektiv, Události ve světě a dalších. Oblíbené byly i její zpravodajské reportáže z Afghánistánu, Kuby nebo Jižní Ameriky.
Jako stálá zpravodajka pracovala Barbora Šámalová např. v Moskvě, Bruselu a nyní v Číně. Za válečná zpravodajství dostala Cenu Ferdinanda Peroutky a je spoluautorkou knihy Válka o Irák.Kdo je to Barbora Šámalová? Životopis Barbora Šámalová, lidé, osobnosti z novináři

Popis osobnosti Barbora Šámalová můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Barbora Šámalová

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1974
Místo narození: Praha

Pamatujete si definici pojmu Kinofilm? Pamatujete si definici pojmu Skleníkový efekt? Vzpomněli byste si na význam slova Facebook? Vzpomněli byste si na význam slova Báchorka?

Klíčová slova: informace, pojem, vysvětlení, novináři, wiki, co je to Barbora Šámalová?, význam, heslo, termín, přesný význam, formulace, význam slova, definice, přesný výraz, etymologie

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Barbora Šámalová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Barbora Šámalová? Kdo to byl Barbora Šámalová? Kdy se narodil Barbora Šámalová? Kde se narodil Barbora Šámalová? Barbora Šámalová se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Šámalová dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Šámalová i v jiné kategorii než je novináři.