Kdo je to?
Kdo je to Andrej Babiš? Životopis Andrej Babiš, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Babiš?

Kdo je to Andrej Babiš? Stručný životopis

Andrej Babiš je druhým nejbohatším občanem České republiky. Jeho majetek je odhadován až na 90 miliard Kč. Je majitelem a ředitelem společnosti Agrofert podnikající v zemědělství, potravinářském a chemickém průmyslu. V současné době působí i jako politik, poslanec a předseda hnutí ANO 2011 (Akce nespokojených občanů). Babiš byl od roku 1980 členem KSĆ a údajně byl i v StB. Jeho společnost AGF Media vydává regionální týdeník 5+2. Babiš je také majitelem deníků Mladá fronta a Lidové noviny.Kdo je to Andrej Babiš? Životopis Andrej Babiš, lidé, osobnosti z politici

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Andrej Babiš? s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Andrej Babiš

Národnost: slovenská
Datum narození: 2.9.1954
Místo narození: Bratislava

Vzpomněli byste si na význam slova Karma? Víte, co je to Ctnost? Znáte pojem Džambulka? Pamatujete si definici pojmu Sepse?

Klíčová slova: synonymum, slovo, význam slova, co je to Andrej Babiš?, přesný výraz, co znamená, wiki, politici, význam pojmu, etymologie, termín, informace, pojem, definice, kdo to je

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Andrej Babiš?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Andrej Babiš? Kdo to byl Andrej Babiš? Kdy se narodil Andrej Babiš? Kde se narodil Andrej Babiš? Andrej Babiš je v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Andrej Babiš kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Babiš i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojem plugin nebo chipset?