Kdo je to?
Kdo je to, byl Génius? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Génius? Lidé, psychologie

Kdo je to Génius?

Co znamená a jaký je význam slova Génius?

Slovem génius označujeme člověka s mimořádným nadáním. To se může vztahovat na oblast umění - hudbu, výtvarné umění apod. Geniální jedinci mohou dosáhnout vynikajících výsledků také třeba v oblasti vědy. Pokud je jejich jedinečná inteligence zřejmá již v raném věku, mluvíme o geniálních dětech. Někdy se ale stává, že géniové jsou v některých věcech poněkud odlišní od zbytku populace - mají třeba problémy s navazováním vztahů a udržováním sociálních kontaktů, což byl samozřejmě jenom příklad a rozhodně se nedá zobecnit.Kdo je to, byl Génius? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Génius? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Génius sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Chipset? Pamatujete si definici pojmu Letargie? Pamatujete si definici pojmu Lidová slovesnost? Vzpomněli byste si na význam slova Kostlánka?

Klíčová slova: definice, význam, informace, co znamená, popis, formulace, kdo to je, wiki, psychologie, přesný význam, význam slova, pojem, přesný výraz, heslo, kdo je Génius?

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Génius? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Génius? Kdo to byl Génius? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Génius? Definice pojmu Génius se nachází v kategorii psychologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Génius i v jiné kategorii než v psychologie.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?