Kdo je to?
Kdo je to, byl Génius? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Génius? Lidé, psychologie

Kdo je to Génius?

Co znamená a jaký je význam slova Génius?

Slovem génius označujeme člověka s mimořádným nadáním. To se může vztahovat na oblast umění - hudbu, výtvarné umění apod. Geniální jedinci mohou dosáhnout vynikajících výsledků také třeba v oblasti vědy. Pokud je jejich jedinečná inteligence zřejmá již v raném věku, mluvíme o geniálních dětech. Někdy se ale stává, že géniové jsou v některých věcech poněkud odlišní od zbytku populace - mají třeba problémy s navazováním vztahů a udržováním sociálních kontaktů, což byl samozřejmě jenom příklad a rozhodně se nedá zobecnit.Kdo je to, byl Génius? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Génius? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Génius? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Epos? Znáte pojem Softshell? Vzpomněli byste si na význam slova Amnézie? Pamatujete si definici pojmu Judikát?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, původ slova, wiki, popis, formulace, význam slova, popis, kdo to je, co je to Génius?, význam, Génius, přesný význam, vysvětlení, etymologie

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Génius? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Génius? Kdo to byl Génius? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Génius? Definice pojmu Génius je v sekci psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?