Kdo je to?
Kdo je to, byl Génius? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Génius? Lidé, psychologie

Kdo je to Génius?

Co znamená a jaký je význam slova Génius?

Slovem génius označujeme člověka s mimořádným nadáním. To se může vztahovat na oblast umění - hudbu, výtvarné umění apod. Geniální jedinci mohou dosáhnout vynikajících výsledků také třeba v oblasti vědy. Pokud je jejich jedinečná inteligence zřejmá již v raném věku, mluvíme o geniálních dětech. Někdy se ale stává, že géniové jsou v některých věcech poněkud odlišní od zbytku populace - mají třeba problémy s navazováním vztahů a udržováním sociálních kontaktů, což byl samozřejmě jenom příklad a rozhodně se nedá zobecnit.Kdo je to, byl Génius? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Génius? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Génius? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Chipset? Víte, co je to Důvěra? Pamatujete si definici pojmu Lidová slovesnost? Pamatujete si definici pojmu Abstrakce?

Klíčová slova: co znamená, psychologie, kdo to je, význam pojmu, wiki, formulace, kdo je Génius?, přesný výraz, co je to Génius?, definice, původ slova, informace, popis, význam, etymologie

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Génius

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Génius? Kdo to byl Génius? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Génius? Definice pojmu Génius je v kategorii psychologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než psychologie.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?