Kdo je to?
Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Kdo je to Lobbista?

Jaký je význam slova Lobbista? Co to znamená?

V současné době je toto slovo v českém prostředí vnímáno jako pejorativní až jako nadávka kvůli (nechvalně) proslulým představitelům této profese známým z politiky posledních let: Dalík, Šlouf atd.
Lobbista je člověk, který prosazuje (tedy lobbuje za) zájmy své nebo nějaké skupiny osob, např. firmy. Tyto zájmy jsou prosazovány u činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejích subjektů v hospodářských, politických, ale i v dalších oblastech.Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Definici slova Lobbista můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Asertivita? Pamatujete si definici pojmu Think tank? Vzpomněli byste si na význam slova Firewall? Vzpomněli byste si na význam slova Recyklace?

Klíčová slova: pojem, co je to Lobbista?, popis, přesný výraz, význam, profese, vysvětlení, popis, formulace, původ slova, etymologie, synonymum, termín, heslo, wiki

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lobbista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lobbista? Kdo to byl Lobbista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lobbista? Definice pojmu Lobbista patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Lobbista v jiné sekci než profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.