Kdo je to?
Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Kdo je to Lobbista?

Jaký je význam slova Lobbista? Co to znamená?

V současné době je toto slovo v českém prostředí vnímáno jako pejorativní až jako nadávka kvůli (nechvalně) proslulým představitelům této profese známým z politiky posledních let: Dalík, Šlouf atd.
Lobbista je člověk, který prosazuje (tedy lobbuje za) zájmy své nebo nějaké skupiny osob, např. firmy. Tyto zájmy jsou prosazovány u činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejích subjektů v hospodářských, politických, ale i v dalších oblastech.Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Definici slova Lobbista můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Asertivita? Znáte pojem Retail? Vzpomněli byste si na význam slova Překlenovací úvěr? Pamatujete si definici pojmu Sekulární?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, kdo je Lobbista?, etymologie, profese, definice, význam slova, co znamená, význam pojmu, heslo, původ slova, termín, Lobbista, popis, co je to Lobbista?

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Lobbista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lobbista? Kdo to byl Lobbista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lobbista? Definice pojmu Lobbista se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Lobbista hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.