Kdo je to?
Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Kdo je to Lobbista?

Jaký je význam slova Lobbista? Co to znamená?

V současné době je toto slovo v českém prostředí vnímáno jako pejorativní až jako nadávka kvůli (nechvalně) proslulým představitelům této profese známým z politiky posledních let: Dalík, Šlouf atd.
Lobbista je člověk, který prosazuje (tedy lobbuje za) zájmy své nebo nějaké skupiny osob, např. firmy. Tyto zájmy jsou prosazovány u činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejích subjektů v hospodářských, politických, ale i v dalších oblastech.Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Lobbista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Asertivita? Víte, co je to Čarověník? Vzpomněli byste si na význam slova Firewall? Pamatujete si definici pojmu Didaktický test?

Klíčová slova: pojem, formulace, termín, co znamená, vysvětlení, přesný význam, profese, wiki, Lobbista, přesný výraz, původ slova, význam pojmu, popis, heslo, synonymum

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Lobbista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lobbista? Kdo to byl Lobbista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lobbista? Definice pojmu Lobbista je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Lobbista i v jiné sekci než v profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.