Kdo je to?
Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Kdo je to Lobbista?

Jaký je význam slova Lobbista? Co to znamená?

V současné době je toto slovo v českém prostředí vnímáno jako pejorativní až jako nadávka kvůli (nechvalně) proslulým představitelům této profese známým z politiky posledních let: Dalík, Šlouf atd.
Lobbista je člověk, který prosazuje (tedy lobbuje za) zájmy své nebo nějaké skupiny osob, např. firmy. Tyto zájmy jsou prosazovány u činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejích subjektů v hospodářských, politických, ale i v dalších oblastech.Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lobbista? s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Asertivita? Znáte pojem Retail? Vzpomněli byste si na význam slova Překlenovací úvěr? Pamatujete si definici pojmu Sekulární?

Klíčová slova: heslo, wiki, formulace, Lobbista, definice, přesný výraz, význam, profese, význam slova, co je to Lobbista?, synonymum, etymologie, význam pojmu, informace, kdo to je

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Lobbista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lobbista? Kdo to byl Lobbista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lobbista? Definice pojmu Lobbista je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.