Kdo je to?
Kdo je to, byl Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abiturient? Lidé, Školství

Kdo je to Abiturient?

Jaký je význam slova Abiturient? Co to znamená?

Slovo abiturient pochází z němčiny (das Abitur - maturita) a označuje buď studenta maturitního ročníku krátce před jeho závěrečnou zkouškou, nebo se tak nazývá absolvent (střední) školy.Kdo je to, byl Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abiturient? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Abiturient se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Dualita? Vzpomněli byste si na význam slova Kóma? Vzpomněli byste si na význam slova Vývojová dysfázie? Znáte pojem Voál?

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, formulace, Abiturient, význam slova, slovo, co znamená, význam pojmu, termín, Školství, heslo, etymologie, popis, přesný výraz, pojem

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Abiturient, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Abiturient? Kdo to byl Abiturient? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abiturient? Definice pojmu Abiturient je v kategorii Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.