Kdo je to?
Kdo je to, byl Hasič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hasič? Lidé, profese

Kdo je to Hasič?

Co znamená a jaký je význam slova Hasič?

Hasič, dříve nazývaný požárník, je člen profesionální nebo dobrovolné hasičské jednotky. Hasiči mimo hašení požárů pomáhají s vyprošťováním osob při dopravních nehodách, zabraňují únikům chemikálií, pomáhají s vyprošťováním osob, pomáhají při povodních, věnují se prevenci a mnoha dalším činnostem. Telefonní číslo na hasiče je 150, lze využít i číslo tísňového volání 112.Kdo je to, byl Hasič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hasič? Lidé, profese

Definici slova Hasič můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova FUP? Pamatujete si definici pojmu Pacht? Znáte pojem Školkovné? Vzpomněli byste si na význam slova Morfin?

Klíčová slova: pojem, wiki, formulace, popis, informace, definice, co je to Hasič?, co znamená, původ slova, synonymum, Hasič, vysvětlení, slovo, přesný výraz, kdo je Hasič?

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Hasič? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Hasič? Kdo to byl Hasič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hasič? Definice pojmu Hasič se nachází v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Hasič i jinde než v sekci než v profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.