Kdo je to?
Kdo je to Eva Pilarová? Životopis Eva Pilarová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Eva Pilarová?

Kdo je to Eva Pilarová? Stručný životopis

Eva Pilarová je zpěvačka a herečka. Jako zpěvačka třikrát zvítězila v anketě Zlatý slavík. Je nositelkou Medaile Za zásluhy. Zpívat začala už jako dítě v dětském chrámovém sboru. Studium operního zpěvu na JAMU opustila a začala vystupovat v divadle Semafor s Jiřím Suchým a Jiřím Šlitrem. Na nějakou dobu Semafor opustila a společně s Waldemarem Matuškou zpívala v Divadle Rokoko. Do Semaforu se vrátila a ve stejné době natočila významnou filmovou roli ve filmu Kdyby tisíc klarinetů.
V době normalizace musela Eva Pilarová svá vystoupení omezit. V současnosti se věnuje více swingu a jazzu.Kdo je to Eva Pilarová? Životopis Eva Pilarová, lidé, osobnosti z hudba

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Eva Pilarová s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Eva Pilarová

Národnost: česká
Datum narození: 9. srpna 1939
Místo narození: Brno

Vzpomněli byste si na význam slova Sitcom? Znáte pojem HDP? Znáte pojem THC? Víte, co je to Plebiscit?

Klíčová slova: kdo to je, definice, termín, synonymum, Eva Pilarová, pojem, slovo, vysvětlení, wiki, popis, formulace, kdo je Eva Pilarová?, etymologie, hudba, přesný význam

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Eva Pilarová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Eva Pilarová? Kdo to byl Eva Pilarová? Kdy se narodil Eva Pilarová? Kde se narodil Eva Pilarová? Eva Pilarová se nachází v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Eva Pilarová dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Pilarová i v jiné kategorii než je hudba.