Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Kdo je to Pedel?

Jaký je význam slova Pedel? Co to znamená?

Ne, v tomto slově opravdu není chyba a jeho první samohláska nemá být nahrazena souhláskou "r". Titul pedel je dnes už jen pozůstatkem z minulosti, určitou tradicí dodržovanou při univerzitních ceremoniích (promoce, imatrikulace). Pedel má za úkol nosit žezlo nebo jiné insignie školy. Dříve to byl člověk, jehož bychom mohli nazvat sluhou nebo školníkem.Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pedel? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Linux? Znáte pojem Cappuccino? Vzpomněli byste si na význam slova Krav maga? Pamatujete si definici pojmu Demokracie?

Klíčová slova: kdo je Pedel?, heslo, synonymum, definice, Školství, vysvětlení, kdo to je, co je to Pedel?, přesný výraz, význam, termín, přesný význam, význam slova, popis, slovo

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Pedel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pedel? Kdo to byl Pedel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedel? Definice pojmu Pedel je v sekci Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.