Kdo je to?
Kdo je to, byl Satan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Satan? Lidé, náboženství

Kdo je to Satan?

Co znamená a jaký je význam slova Satan?

Satan je v křesťanské tradici zlý démon, Antikrist. V pohádkách je podobně jako Lucifer, zobrazován jako čert, případně jako člověk s tmavými vlasy a bradkou, který mezi lidmi svou pravou identitu skývá. Různé satanské kulty vznikaly jako protipól křesťanství.Kdo je to, byl Satan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Satan? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Satan? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Šikana? Víte, co je to Žalm? Znáte pojem Expozice? Pamatujete si definici pojmu Cmunda?

Klíčová slova: přesný význam, co je to Satan?, heslo, popis, kdo to je, etymologie, Satan, definice, pojem, synonymum, popis, wiki, význam pojmu, co znamená, vysvětlení

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Satan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Satan? Kdo to byl Satan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Satan? Definice pojmu Satan je v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?