Kdo je to?
Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Kdo je to Proděkan?

Jaký je význam slova Proděkan? Co to znamená?

Proděkan je hodnostářem vysoké školy nebo univerzity. V čele fakulty stojí děkan a druhou nejvýše postavenou osobou je proděkan. Proděkan má na starosti určitou oblast, v níž zastupuje děkana. Běžný je proděkan pro vědu a výzkum (připravuje výzkumné záměry, zabývá se získáváním grantů), pro studijní záležitosti nebo pro zahraniční styky.



Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Definici slova Proděkan můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Korupce? Pamatujete si definici pojmu GDPR? Víte, co je to Globální oteplování? Vzpomněli byste si na význam slova Špejchar?

Klíčová slova: kdo to je, formulace, Školství, původ slova, vysvětlení, wiki, co znamená, přesný význam, heslo, synonymum, informace, co je to Proděkan?, popis, termín, Proděkan

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Proděkan

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Proděkan? Kdo to byl Proděkan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Proděkan? Definice pojmu Proděkan patří do sekce Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Proděkan i v jiné sekci než je kategorie Školství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.