Kdo je to?
Kdo je to, byl Agronom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Agronom? Lidé, profese

Kdo je to Agronom?

Co znamená a jaký je význam slova Agronom?

Agronom je zaměstnanec zemědělského družstva, který má na starosti realizaci výroby. Stará se o tvorbu osevních plánů a stanovuje technologické postupy v rostlinné výrobě.Kdo je to, byl Agronom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Agronom? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Agronom? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Afebrilní? Znáte pojem Magnetická renozance? Vzpomněli byste si na význam slova Excel? Pamatujete si definici pojmu Modem?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, popis, profese, informace, etymologie, definice, wiki, popis, pojem, termín, formulace, význam slova, význam

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Agronom? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Agronom? Kdo to byl Agronom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Agronom? Definice pojmu Agronom se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.