Kdo je to?
Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Životopis Jarmila Kratochvílová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jarmila Kratochvílová?

Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Stručný životopis

Jarmila Kratochvílová je světově proslulá bývalá atletka – běžkyně krátkých a středních tratí. V roce 1983 vytvořila světový rekord na 800 m, který doposud nebyl překonán, a má také historicky druhý nejlepší čas v běhu na 400 m.
Je také držitelkou halových národních rekordů v běhu na 100, 200, 400 a 800 metrů.Její halový světový rekord na 400 metrů také nebyl překonán. Jarmila Kratochvílová nyní působí jako trenérka, je nositelkou Medaile Za zásluhy.Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Životopis Jarmila Kratochvílová, lidé, osobnosti z sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jarmila Kratochvílová? s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jarmila Kratochvílová

Národnost: česká
Datum narození: 26. ledna 1951
Místo narození: Golčův Jeníkov

Víte, co je to Souhvězdí? Znáte pojem Tětiva? Vzpomněli byste si na význam slova Plazma? Pamatujete si definici pojmu Ataxie?

Klíčová slova: definice, význam, popis, wiki, co znamená, heslo, Jarmila Kratochvílová, sport, přesný výraz, co je to Jarmila Kratochvílová?, etymologie, formulace, termín, informace, pojem

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Jarmila Kratochvílová? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Kdo to byl Jarmila Kratochvílová? Kdy se narodil Jarmila Kratochvílová? Kde se narodil Jarmila Kratochvílová? Jarmila Kratochvílová je v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jarmila Kratochvílová dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jarmila Kratochvílová i v jiné kategorii než je sport.