Kdo je to?
Kdo je to Karel Komárek? Životopis Karel Komárek, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Karel Komárek?

Kdo je to Karel Komárek? Stručný životopis

Karel Komárek je podnikatel patřící k nejmajetnějším Čechům. Založil a stále vlastní skupinu KKCG, která se soustředí na ropu, zemní plyn, herní průmysl, loterie a informační technologie. Do jeho investiční skupiny patří například SAZKA, MND, CK Fischer, AUTOCONT a další.
Karel Komárek věnuje část svých zisků na podporu umění a kultury. Pečuje například o odkaz a dílo skladatele Antonína Dvořáka a společně s manželkou předsedají Mezinárodnímu výboru pro kulturu amerického Kennedy centra.Kdo je to Karel Komárek? Životopis Karel Komárek, lidé, osobnosti z podnikání

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Karel Komárek sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Karel Komárek

Národnost: česká
Datum narození: 15. března 1969

Víte, co je to Klevela? Znáte pojem Oškrt? Vzpomněli byste si na význam slova Chopn? Pamatujete si definici pojmu Fuzzy logic?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, wiki, definice, popis, kdo to je, informace, kdo je Karel Komárek?, popis, přesný význam, synonymum, vysvětlení, co je to Karel Komárek?, slovo, význam pojmu

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Karel Komárek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Karel Komárek? Kdo to byl Karel Komárek? Kdy se narodil Karel Komárek? Karel Komárek patří do sekce podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Karel Komárek třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Komárek i v jiné kategorii než je podnikání.