Kdo je to?
Kdo je to Karel Komárek? Životopis Karel Komárek, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Karel Komárek?

Kdo je to Karel Komárek? Stručný životopis

Karel Komárek je podnikatel patřící k nejmajetnějším Čechům. Založil a stále vlastní skupinu KKCG, která se soustředí na ropu, zemní plyn, herní průmysl, loterie a informační technologie. Do jeho investiční skupiny patří například SAZKA, MND, CK Fischer, AUTOCONT a další.
Karel Komárek věnuje část svých zisků na podporu umění a kultury. Pečuje například o odkaz a dílo skladatele Antonína Dvořáka a společně s manželkou předsedají Mezinárodnímu výboru pro kulturu amerického Kennedy centra.Kdo je to Karel Komárek? Životopis Karel Komárek, lidé, osobnosti z podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Karel Komárek? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Karel Komárek

Národnost: česká
Datum narození: 15. března 1969

Víte, co je to Svatý grál? Víte, co je to Reality show? Pamatujete si definici pojmu Gabion? Pamatujete si definici pojmu Miso pasta?

Klíčová slova: co je to Karel Komárek?, wiki, co znamená, pojem, slovo, synonymum, definice, formulace, kdo to je, podnikání, přesný výraz, popis, Karel Komárek, kdo je Karel Komárek?, význam pojmu

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karel Komárek

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Karel Komárek? Kdo to byl Karel Komárek? Kdy se narodil Karel Komárek? Karel Komárek je v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Karel Komárek např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Komárek i v jiné kategorii než je podnikání.