Kdo je to?
Kdo je to Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Radko Gudas?

Kdo je to Radko Gudas? Stručný životopis

Radko Gudas je profesionální hokejista – obránce, který hraje v NHL za tým Philadelphia Flyers. V roce 2008 vyhrál s českou reprezentací do 18 let I.divizi MS.
V roce 2010 vyhrál s Norfolkem Admirals v AHL Calderův pohár. V témže roce byl Radko Gudas jmenován do 2. All Star týmu WHL. V roce 2012/13 hrál v AHL All Star Classic a získal nejlepší hodnocení v AHL.Kdo je to Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, lidé, osobnosti z sport

Zaujala vás biografie osobnosti Radko Gudas? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Radko Gudas

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1990
Místo narození: Praha

Víte, co je to Creatin? Znáte pojem Epigram? Vzpomněli byste si na význam slova Andragogika? Pamatujete si definici pojmu EAN?

Klíčová slova: vysvětlení, termín, co je to Radko Gudas?, informace, formulace, Radko Gudas, původ slova, kdo to je, přesný význam, kdo je Radko Gudas?, význam, pojem, význam slova, slovo, definice

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Radko Gudas

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Radko Gudas? Kdo to byl Radko Gudas? Kdy se narodil Radko Gudas? Kde se narodil Radko Gudas? Radko Gudas se nachází v sekci sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Radko Gudas řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radko Gudas i v jiné kategorii než je sport.