Kdo je to?
Kdo je to Olga Lounová? Životopis Olga Lounová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Olga Lounová?

Kdo je to Olga Lounová? Stručný životopis

Olga Lounová je zpěvačka, herečka, skladatelka, moderátorka a jezdkyně rallye. Je absolventkou pedagogické fakulty a Konzervatoře Jaroslava Ježka. Vystupuje především jako filmová a seriálová herečka, jako zpěvačka vystupuje sólově nebo s partnery, například s Xindlem X. Byla nominována na řadu hudebních cen.
Olga Lounová spolupracuje také s UNICEF, je patronkou Nadačního fondu této organizace.Kdo je to Olga Lounová? Životopis Olga Lounová, lidé, osobnosti z hudba

Popis osobnosti Olga Lounová můžete sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Olga Lounová

Národnost: česká
Datum narození: 7. 3. 1981
Místo narození: Liberec

Víte, co je to Svatý grál? Znáte pojem Leasing? Vzpomněli byste si na význam slova Algoritmus? Pamatujete si definici pojmu Trestný čin?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, kdo je Olga Lounová?, původ slova, přesný význam, slovo, význam slova, přesný výraz, wiki, popis, Olga Lounová, popis, termín, heslo, formulace

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Olga Lounová? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Olga Lounová? Kdo to byl Olga Lounová? Kdy se narodil Olga Lounová? Kde se narodil Olga Lounová? Olga Lounová se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Olga Lounová dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Olga Lounová i v jiné kategorii než je hudba.