Kdo je to?
Kdo je to Olga Lounová? Životopis Olga Lounová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Olga Lounová?

Kdo je to Olga Lounová? Stručný životopis

Olga Lounová je zpěvačka, herečka, skladatelka, moderátorka a jezdkyně rallye. Je absolventkou pedagogické fakulty a Konzervatoře Jaroslava Ježka. Vystupuje především jako filmová a seriálová herečka, jako zpěvačka vystupuje sólově nebo s partnery, například s Xindlem X. Byla nominována na řadu hudebních cen.
Olga Lounová spolupracuje také s UNICEF, je patronkou Nadačního fondu této organizace.Kdo je to Olga Lounová? Životopis Olga Lounová, lidé, osobnosti z hudba

Popis osobnosti Olga Lounová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Olga Lounová

Národnost: česká
Datum narození: 7. 3. 1981
Místo narození: Liberec

Víte, co je to Nordic walking? Pamatujete si definici pojmu Emeritní? Pamatujete si definici pojmu Alkohol? Vzpomněli byste si na význam slova Esovka?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, formulace, vysvětlení, význam, význam pojmu, hudba, informace, pojem, původ slova, popis, Olga Lounová, slovo, přesný význam, termín

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Olga Lounová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Olga Lounová? Kdo to byl Olga Lounová? Kdy se narodil Olga Lounová? Kde se narodil Olga Lounová? Olga Lounová se nachází v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Olga Lounová dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Olga Lounová i v jiné kategorii než je hudba.