Kdo je to?
Kdo je to, byl Regent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Regent? Lidé, státní správa

Kdo je to Regent?

Co znamená a jaký je význam slova Regent?

Regent bylo historické označení pro dočasného vládce v království. Regent byl potřeba v případě, kdy byl následník dědičného trůnu ještě nezletilý a příliš mladý na to, aby se ujal vlády, případně v situaci, kdy bylo potřeba nového panovníka teprve najít. Regentem mohl být někdo z příbuzných, někdy jako regentky vládly královny - vdovy, matky následovníka trůnu.Kdo je to, byl Regent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Regent? Lidé, státní správa

Tento text (Regent) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Enuréza? Vzpomněli byste si na význam slova SIPO? Znáte pojem Fantasy? Znáte pojem Bytový dům?

Klíčová slova: popis, wiki, popis, co znamená, heslo, definice, význam, původ slova, synonymum, slovo, státní správa, co je to Regent?, kdo to je, význam pojmu, přesný výraz

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Regent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Regent? Kdo to byl Regent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Regent? Definice pojmu Regent je v sekci státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než státní správa.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?