Kdo je to?
Kdo je to, byl Regent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Regent? Lidé, státní správa

Kdo je to Regent?

Co znamená a jaký je význam slova Regent?

Regent bylo historické označení pro dočasného vládce v království. Regent byl potřeba v případě, kdy byl následník dědičného trůnu ještě nezletilý a příliš mladý na to, aby se ujal vlády, případně v situaci, kdy bylo potřeba nového panovníka teprve najít. Regentem mohl být někdo z příbuzných, někdy jako regentky vládly královny - vdovy, matky následovníka trůnu.Kdo je to, byl Regent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Regent? Lidé, státní správa

Tento text (Regent) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hortonův syndrom? Znáte pojem Ortodoncie? Vzpomněli byste si na význam slova Mykóza? Pamatujete si definici pojmu Finanční gramotnost?

Klíčová slova: synonymum, státní správa, pojem, slovo, wiki, definice, význam pojmu, Regent, formulace, popis, význam slova, termín, informace, přesný výraz, co je to Regent?

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Regent, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Regent? Kdo to byl Regent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Regent? Definice pojmu Regent je v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Regent i v jiné sekci než v státní správa.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?