Kdo je to?
Kdo je to, byl Fundamentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fundamentalista? Lidé, politika

Kdo je to Fundamentalista?

Jaký je význam slova Fundamentalista? Co to znamená?

Fundamentalista je označení pro člověka, který lpí na základních principech. Toto pojmenování bývá často využíváno v náboženství.
Zde je fundamentalista člověk, který trvá na doslovném výkladu základních náboženských textů a v tomto znění je chce i aplikovat do života. Je přesvědčen o své pravdě a není tolerantní vůči odlišným náhledům nebo jiným bohům. Často moralizuje a může prosazovat xenofobní názory.Kdo je to, byl Fundamentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fundamentalista? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Fundamentalista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem CO2? Víte, co je to Konfitování? Víte, co je to Burleska? Pamatujete si definici pojmu Isofix?

Klíčová slova: popis, slovo, přesný význam, popis, wiki, pojem, kdo je Fundamentalista?, význam slova, význam pojmu, informace, heslo, etymologie, význam, Fundamentalista, synonymum

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Fundamentalista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Fundamentalista? Kdo to byl Fundamentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fundamentalista? Definice pojmu Fundamentalista je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Fundamentalista i v jiné sekci než v politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.