Kdo je to?
Kdo je to Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Quentin Tarantino?

Kdo je to Quentin Tarantino? Stručný životopis

Quentin Tarantino patří k netradičním americkým filmovým režisérům. Pro jeho tvorbu je typický černý humor a ironie, často velice drsné. Natočil desítky snímků, k nejpopulárnějším patří např. Pulp Fiction: Historky z podsvět nebo Kill Bill.
Quentin Tarantino je nositelem mnoha významných ocenění – Oskarů, Zlatých globusů či BAFTA a dalších. Svým osobním životem i filmy dokáže podráždit veřejnost, často bývá odsuzován za prezentování násilí.Kdo je to Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, lidé, osobnosti z umělci

Sdílejte tuto stránku s osobností Quentin Tarantino s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Quentin Tarantino

Národnost: USA
Datum narození: 27.3.1963
Místo narození: Knoxville

Víte, co je to Kokotka? Znáte pojem AUX? Vzpomněli byste si na význam slova Crossfit? Pamatujete si definici pojmu Daňový bonus?

Klíčová slova: kdo to je, popis, vysvětlení, termín, synonymum, formulace, význam slova, co je to Quentin Tarantino?, pojem, heslo, wiki, slovo, umělci, původ slova, informace

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Quentin Tarantino

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Quentin Tarantino? Kdo to byl Quentin Tarantino? Kdy se narodil Quentin Tarantino? Kde se narodil Quentin Tarantino? Quentin Tarantino je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Quentin Tarantino řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Quentin Tarantino i v jiné kategorii než je umělci.