Kdo je to?
Kdo je to, byl Hinduista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hinduista? Lidé, náboženství

Kdo je to Hinduista?

Co znamená a jaký je význam slova Hinduista?

Hinduista je vyznavač jednoho z nejrozšířenějších východních náboženství. Jedná se o indický filozofický a náboženský směr. Hinduisté věří v reinkarnaci (převtělování). Jejich posvátné spisy se nazývají védy.Kdo je to, byl Hinduista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hinduista? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hinduista? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Draft? Víte, co je to Idiom? Znáte pojem Floskule? Pamatujete si definici pojmu Briliant?

Klíčová slova: pojem, etymologie, přesný význam, co je to Hinduista?, wiki, heslo, původ slova, význam slova, Hinduista, termín, náboženství, význam, přesný výraz, co znamená, slovo

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Hinduista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hinduista? Kdo to byl Hinduista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hinduista? Definice pojmu Hinduista je v sekci náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?