Kdo je to?
Kdo je to, byl Hinduista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hinduista? Lidé, náboženství

Kdo je to Hinduista?

Co znamená a jaký je význam slova Hinduista?

Hinduista je vyznavač jednoho z nejrozšířenějších východních náboženství. Jedná se o indický filozofický a náboženský směr. Hinduisté věří v reinkarnaci (převtělování). Jejich posvátné spisy se nazývají védy.Kdo je to, byl Hinduista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hinduista? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hinduista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Draft? Pamatujete si definici pojmu Samospráva? Znáte pojem Floskule? Vzpomněli byste si na význam slova Gabion?

Klíčová slova: synonymum, pojem, přesný výraz, přesný význam, heslo, definice, popis, kdo je Hinduista?, popis, etymologie, slovo, význam pojmu, význam, formulace, původ slova

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hinduista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hinduista? Kdo to byl Hinduista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hinduista? Definice pojmu Hinduista se nachází v sekci náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?