Kdo je to?
Kdo je to, byl Geograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geograf? Lidé, věda

Kdo je to Geograf?

Jaký je význam slova Geograf? Co to znamená?

Geograf je vědec – zeměpisec, který se zaměřuje na krajinné oblasti země, její vývoj a interakci různých jevů. Studuje změny společnosti a vliv těchto změn na krajinu. Je specialistou v oblasti přírody, techniky i společnosti.
Geograf se může věnovat kartografii, regionální geografii, fyzické geografii nebo sociální geografii.Kdo je to, byl Geograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geograf? Lidé, věda

Sdílejte tuto stránku se slovem Geograf s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Okroška? Vzpomněli byste si na význam slova Úvodník? Víte, co je to Fyziologický roztok? Znáte pojem Červená knihovna?

Klíčová slova: význam, termín, popis, Geograf, co je to Geograf?, věda, wiki, význam pojmu, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, pojem, přesný význam, heslo, formulace

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Geograf

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Geograf? Kdo to byl Geograf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geograf? Definice pojmu Geograf je v kategorii věda. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Geograf i v jiné kategorii než je sekce věda.