Kdo je to?
Kdo je to, byl Hana Humpálová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hana Humpálová? Lidé, zločin

Kdo je to Hana Humpálová?

Co znamená a jaký je význam slova Hana Humpálová?

Hana Humpálová je česká turistka, která byla v roce 2013 se svou společnicí Antonií Chrásteckou unesena v provincii Balúčistán v Pákistánu. Dívky cestovaly do Indie, do Pákistánu se dostaly z Iránu. K cestě použily autobus střežený policistou. Autobus byl zastaven ozbrojenými únosci a Hana Humpálová i její přítelkyně byly donuceny přestoupit do jiného vozidla a odvezeny na místo, kde byly drženy v zajetí.
Za jejich propuštění bylo požadováno propuštění pakistánské ženy, která si odpykávala trest za vraždu v Americe. Celou kauzu řešili diplomaté i prezidenti. Po dvou letech byly ženy propuštěny za výkupné ve výši 6 000 000 dolarů.Kdo je to, byl Hana Humpálová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hana Humpálová? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Hana Humpálová? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Exodus? Znáte pojem Endometrióza? Znáte pojem Zvratné zájmeno? Víte, co je to Krevní plazma?

Klíčová slova: kdo je Hana Humpálová?, definice, kdo to je, vysvětlení, přesný výraz, popis, zločin, přesný význam, termín, význam pojmu, heslo, co znamená, význam slova, etymologie, popis

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hana Humpálová

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hana Humpálová? Kdo to byl Hana Humpálová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hana Humpálová? Definice pojmu Hana Humpálová patří do sekce zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.