Kdo je to?
Kdo je to, byl Hana Humpálová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hana Humpálová? Lidé, zločin

Kdo je to Hana Humpálová?

Co znamená a jaký je význam slova Hana Humpálová?

Hana Humpálová je česká turistka, která byla v roce 2013 se svou společnicí Antonií Chrásteckou unesena v provincii Balúčistán v Pákistánu. Dívky cestovaly do Indie, do Pákistánu se dostaly z Iránu. K cestě použily autobus střežený policistou. Autobus byl zastaven ozbrojenými únosci a Hana Humpálová i její přítelkyně byly donuceny přestoupit do jiného vozidla a odvezeny na místo, kde byly drženy v zajetí.
Za jejich propuštění bylo požadováno propuštění pakistánské ženy, která si odpykávala trest za vraždu v Americe. Celou kauzu řešili diplomaté i prezidenti. Po dvou letech byly ženy propuštěny za výkupné ve výši 6 000 000 dolarů.Kdo je to, byl Hana Humpálová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hana Humpálová? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Hana Humpálová se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Exodus? Vzpomněli byste si na význam slova Ranžír? Znáte pojem Zvratné zájmeno? Znáte pojem Francouzské okno?

Klíčová slova: termín, wiki, popis, heslo, vysvětlení, informace, co je to Hana Humpálová?, etymologie, co znamená, význam pojmu, kdo je Hana Humpálová?, kdo to je, přesný význam, popis, zločin

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Hana Humpálová, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hana Humpálová? Kdo to byl Hana Humpálová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hana Humpálová? Definice pojmu Hana Humpálová je v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zločin.