Kdo je to?
Kdo je to Patrik Kořenář? Životopis Patrik Kořenář, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Patrik Kořenář?

Kdo je to Patrik Kořenář? Stručný životopis

Patrik Kořenář je youtouber a autor různorodých videí. Zaměřuje se například na rozhovory, reportáže, promo videa, volební spoty, image videa, sestřihy událostí, tvorbu youtube pořadů. Má svůj pořad Fakta vítězí, kde se zaměřuje především na hledání a informací a zdrojů pro známé konspirační teorie, kauzy a aktuální události.
Patrik Kořenář také spolupracuje s Martinem Rotou na kanálu Zvědátoři.Kdo je to Patrik Kořenář? Životopis Patrik Kořenář, lidé, osobnosti z umělci

Líbí se stručný životopis s osobou Patrik Kořenář? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Patrik Kořenář

Národnost: česká

Vzpomněli byste si na význam slova Aronie? Víte, co je to Almanach? Znáte pojem Přísloví? Pamatujete si definici pojmu Přímá demokracie?

Klíčová slova: původ slova, pojem, co je to Patrik Kořenář?, popis, informace, vysvětlení, přesný význam, wiki, kdo je Patrik Kořenář?, význam, heslo, kdo to je, význam slova, přesný výraz, formulace

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Patrik Kořenář? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Patrik Kořenář? Kdo to byl Patrik Kořenář? Patrik Kořenář je v sekci umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Patrik Kořenář dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Kořenář i v jiné kategorii než je umělci.