Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedolog? Lidé, věda

Kdo je to Pedolog?

Co znamená a jaký je význam slova Pedolog?

Pedolog neboli půdoznalec je odborník, který se zabývá původem a vznikem různých druhů půd, určuje jejich vlastnosti a popisuje je, zařazuje podle klasifikace do systému. Zaměřuje se na umístění různých jednotek půdy na Zemi, určuje možnosti hospodářského využití.
V současnosti se pedolog soustředí především na předpověď změn, které v půdě nastávají v důsledku lidské činnosti, a navrhováním metod, které zvýší kvalitu půdy.Kdo je to, byl Pedolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedolog? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pedolog sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova LTD? Pamatujete si definici pojmu Katalogový podvod? Znáte pojem Diastolický tlak? Vzpomněli byste si na význam slova Anaerobní cvičení?

Klíčová slova: věda, co znamená, Pedolog, termín, formulace, synonymum, pojem, wiki, přesný výraz, etymologie, význam pojmu, kdo je Pedolog?, původ slova, kdo to je, popis

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Pedolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Pedolog? Kdo to byl Pedolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedolog? Definice pojmu Pedolog se nachází v kategorii věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci věda.