Kdo je to?
Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Cynik?

Co znamená a jaký je význam slova Cynik?

V dnešním významu je cynik člověk, který jedná bez ohledu na city druhých, opovrhuje obecně uznávanými morálními hodnotami, jež zpochybňuje a zesměšňuje. Původní význam byl dost odlišný. Vychází z kynismu, jednoho z filozofických směrů antického Řecka. Kynikové opovrhovali vymoženostmi civilizace a společenskými konvencemi a dávali přednost jednoduchému, skromnému životu, při kterém si vystačili s minimem věcí.Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Cynik? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Bit? Víte, co je to Schodek rozpočtu? Pamatujete si definici pojmu NATO? Pamatujete si definici pojmu Askeze?

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, význam, etymologie, vlastnosti, kdo je Cynik?, termín, popis, pojem, slovo, formulace, popis, původ slova, wiki

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Cynik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Cynik? Kdo to byl Cynik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cynik? Definice pojmu Cynik je v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Cynik i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?