Kdo je to?
Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Cynik?

Co znamená a jaký je význam slova Cynik?

V dnešním významu je cynik člověk, který jedná bez ohledu na city druhých, opovrhuje obecně uznávanými morálními hodnotami, jež zpochybňuje a zesměšňuje. Původní význam byl dost odlišný. Vychází z kynismu, jednoho z filozofických směrů antického Řecka. Kynikové opovrhovali vymoženostmi civilizace a společenskými konvencemi a dávali přednost jednoduchému, skromnému životu, při kterém si vystačili s minimem věcí.Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Cynik? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bit? Znáte pojem Kapari? Vzpomněli byste si na význam slova Cílová častka? Pamatujete si definici pojmu Akupunktura?

Klíčová slova: popis, informace, vlastnosti, slovo, kdo je Cynik?, přesný význam, Cynik, formulace, význam slova, etymologie, co znamená, synonymum, kdo to je, wiki, definice

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Cynik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Cynik? Kdo to byl Cynik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cynik? Definice pojmu Cynik je v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?