Kdo je to?
Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bigfoot?

Co znamená a jaký je význam slova Bigfoot?

Bigfoot, v doslovném překladu z angličtiny velká noha, je pojmenování pro hominida, jehož existence nebyla zatím vědeckým způsobem prokázána. Tato dvounohá postava lidského typu žije údajně v lesním prostředí severní části USA a v kanadské Britské Kolumbii.
Bigfoot je nejčastěji popisován jako dvoumetrová postava s dlouhýma rukama tělem pokrytým tmavou a hustou srstí. Jeho noha má být podobná lidské. Nalezeny byly jeho stopy, které však byly označeny jako podvrh, stejně jako snímky a videa, předkládané jako důkaz bigfootovy existence.Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bigfoot? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Morálka? Znáte pojem Virus Zika? Vzpomněli byste si na význam slova CHKO? Pamatujete si definici pojmu Mandátní smlouva?

Klíčová slova: termín, pojem, přesný význam, popis, význam slova, informace, slovo, nadpřirozené, přesný výraz, kdo to je, význam pojmu, kdo je Bigfoot?, heslo, vysvětlení, původ slova

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Bigfoot, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bigfoot? Kdo to byl Bigfoot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigfoot? Definice pojmu Bigfoot je v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Bigfoot i v jiné kategorii než v nadpřirozené.