Kdo je to?
Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bigfoot?

Co znamená a jaký je význam slova Bigfoot?

Bigfoot, v doslovném překladu z angličtiny velká noha, je pojmenování pro hominida, jehož existence nebyla zatím vědeckým způsobem prokázána. Tato dvounohá postava lidského typu žije údajně v lesním prostředí severní části USA a v kanadské Britské Kolumbii.
Bigfoot je nejčastěji popisován jako dvoumetrová postava s dlouhýma rukama tělem pokrytým tmavou a hustou srstí. Jeho noha má být podobná lidské. Nalezeny byly jeho stopy, které však byly označeny jako podvrh, stejně jako snímky a videa, předkládané jako důkaz bigfootovy existence.Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Bigfoot? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Morálka? Znáte pojem Virus Zika? Vzpomněli byste si na význam slova CHKO? Pamatujete si definici pojmu Mandátní smlouva?

Klíčová slova: termín, formulace, význam pojmu, přesný význam, informace, kdo to je, význam slova, popis, pojem, popis, původ slova, definice, wiki, přesný výraz, kdo je Bigfoot?

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bigfoot

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bigfoot? Kdo to byl Bigfoot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigfoot? Definice pojmu Bigfoot patří do sekce nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bigfoot v jiné sekci než nadpřirozené.