Kdo je to?
Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bigfoot?

Co znamená a jaký je význam slova Bigfoot?

Bigfoot, v doslovném překladu z angličtiny velká noha, je pojmenování pro hominida, jehož existence nebyla zatím vědeckým způsobem prokázána. Tato dvounohá postava lidského typu žije údajně v lesním prostředí severní části USA a v kanadské Britské Kolumbii.
Bigfoot je nejčastěji popisován jako dvoumetrová postava s dlouhýma rukama tělem pokrytým tmavou a hustou srstí. Jeho noha má být podobná lidské. Nalezeny byly jeho stopy, které však byly označeny jako podvrh, stejně jako snímky a videa, předkládané jako důkaz bigfootovy existence.Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Bigfoot můžete sdílet s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Morálka? Znáte pojem Virus Zika? Vzpomněli byste si na význam slova CHKO? Pamatujete si definici pojmu Mandátní smlouva?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, Bigfoot, pojem, definice, popis, význam, co znamená, přesný význam, formulace, popis, nadpřirozené, kdo je Bigfoot?, heslo, přesný výraz

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Bigfoot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bigfoot? Kdo to byl Bigfoot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigfoot? Definice pojmu Bigfoot se nachází v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Bigfoot hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).