Kdo je to?
Kdo je to, byl Despota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Despota? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Despota?

Jaký je význam slova Despota? Co to znamená?

Despota je absolutní vládce s neomezenou mocí, diktátor. V přeneseném smyslu jako despotu označujeme panovačného, krutého člověka.Kdo je to, byl Despota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Despota? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Despota? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Chlorela? Znáte pojem Pangamin? Vzpomněli byste si na význam slova Funkční prádlo? Pamatujete si definici pojmu Carnitin?

Klíčová slova: popis, co znamená, heslo, pojem, formulace, co je to Despota?, kdo je Despota?, informace, význam slova, Despota, termín, význam pojmu, popis, wiki, etymologie

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Despota, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Despota? Kdo to byl Despota? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Despota? Definice pojmu Despota je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Despota i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?