Kdo je to?
Kdo je to, byl Despota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Despota? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Despota?

Jaký je význam slova Despota? Co to znamená?

Despota je absolutní vládce s neomezenou mocí, diktátor. V přeneseném smyslu jako despotu označujeme panovačného, krutého člověka.Kdo je to, byl Despota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Despota? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Despota s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Chlorela? Znáte pojem Pangamin? Vzpomněli byste si na význam slova Funkční prádlo? Pamatujete si definici pojmu Carnitin?

Klíčová slova: původ slova, popis, kdo je Despota?, vysvětlení, formulace, wiki, význam slova, etymologie, synonymum, vlastnosti, význam pojmu, termín, přesný výraz, definice, informace

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Despota

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Despota? Kdo to byl Despota? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Despota? Definice pojmu Despota patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?