Kdo je to?
Kdo je to, byl Cracker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cracker? Lidé, zločin

Kdo je to Cracker?

Jaký je význam slova Cracker? Co to znamená?

Cracker je počítačový odborník, zručný programátor, který se záměrně nabourává na cizí webové stránky nebo servery za účelem získání informací či citlivých dat. Netřeba dodávat, že se jedná o závažný kriminální čin.Kdo je to, byl Cracker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cracker? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Cracker s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to ET? Znáte pojem Wap? Vzpomněli byste si na význam slova Protonová léčba? Pamatujete si definici pojmu Niacin?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, kdo je Cracker?, význam pojmu, etymologie, heslo, definice, Cracker, wiki, co je to Cracker?, co znamená, synonymum, význam, informace, zločin

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Cracker, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Cracker? Kdo to byl Cracker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cracker? Definice pojmu Cracker je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Cracker i jinde než v sekci než v zločin.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.