Kdo je to?
Kdo je to, byl Egocentrik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egocentrik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egocentrik?

Jaký je význam slova Egocentrik? Co to znamená?

Egocentrik je sebestředný jedinec, který se soustředí výhradně na sebe a na své problémy. Uznává výlučně své názory a svá hodnocení - to se často objevuje v období puberty.Kdo je to, byl Egocentrik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egocentrik? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Egocentrik sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem ISO? Pamatujete si definici pojmu Lecitin? Víte, co je to HTTP? Vzpomněli byste si na význam slova Ampérhodina?

Klíčová slova: Egocentrik, termín, synonymum, formulace, vlastnosti, význam, kdo to je, význam slova, vysvětlení, pojem, slovo, přesný výraz, původ slova, popis, co je to Egocentrik?

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Egocentrik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Egocentrik? Kdo to byl Egocentrik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egocentrik? Definice pojmu Egocentrik patří do sekce vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Egocentrik hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.