Kdo je to?
Kdo je to, byl Moralista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Moralista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Moralista?

Co znamená a jaký je význam slova Moralista?

Moralista je osoba, která se zabývá problematikou morálky, mravů. Jedná se o člověka často kárajícího mravy ostatních, zastánce moralizmu. Zkoumá a vyznává soubory principů, podle kterých se hodnotí rozhodování a jednání člověka. Jeho názory na to, co je správné nebo špatné vychází z jeho vnitřního přesvědčení.
Moralista trvá na dodržování pravidel společnosti, toho, co se vyžaduje a toho, co je zavrhováno.Kdo je to, byl Moralista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Moralista? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Moralista? Potom se podělte se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Černá díra? Znáte pojem Hinduismus? Vzpomněli byste si na význam slova Habilitace? Pamatujete si definici pojmu Afebrilní?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, význam slova, slovo, přesný význam, význam pojmu, popis, definice, co je to Moralista?, vysvětlení, termín, heslo, původ slova, Moralista, význam

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Moralista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Moralista? Kdo to byl Moralista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Moralista? Definice pojmu Moralista patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.