Kdo je to?
Kdo je to, byl Moralista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Moralista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Moralista?

Co znamená a jaký je význam slova Moralista?

Moralista je osoba, která se zabývá problematikou morálky, mravů. Jedná se o člověka často kárajícího mravy ostatních, zastánce moralizmu. Zkoumá a vyznává soubory principů, podle kterých se hodnotí rozhodování a jednání člověka. Jeho názory na to, co je správné nebo špatné vychází z jeho vnitřního přesvědčení.
Moralista trvá na dodržování pravidel společnosti, toho, co se vyžaduje a toho, co je zavrhováno.Kdo je to, byl Moralista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Moralista? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Moralista? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cider? Víte, co je to Trichomoniáza? Znáte pojem Kořen slova? Pamatujete si definici pojmu Ájurvédská masáž?

Klíčová slova: wiki, pojem, popis, vysvětlení, význam pojmu, etymologie, co je to Moralista?, kdo je Moralista?, heslo, přesný výraz, termín, původ slova, popis, vlastnosti, přesný význam

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Moralista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Moralista? Kdo to byl Moralista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Moralista? Definice pojmu Moralista je v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.