Kdo je to?
Kdo je to, byl Moralista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Moralista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Moralista?

Co znamená a jaký je význam slova Moralista?

Moralista je osoba, která se zabývá problematikou morálky, mravů. Jedná se o člověka často kárajícího mravy ostatních, zastánce moralizmu. Zkoumá a vyznává soubory principů, podle kterých se hodnotí rozhodování a jednání člověka. Jeho názory na to, co je správné nebo špatné vychází z jeho vnitřního přesvědčení.
Moralista trvá na dodržování pravidel společnosti, toho, co se vyžaduje a toho, co je zavrhováno.Kdo je to, byl Moralista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Moralista? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Moralista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cider? Pamatujete si definici pojmu Login? Znáte pojem Kořen slova? Vzpomněli byste si na význam slova Nefrit?

Klíčová slova: vlastnosti, synonymum, co znamená, termín, heslo, formulace, kdo je Moralista?, vysvětlení, informace, etymologie, popis, původ slova, Moralista, přesný význam, definice

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Moralista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Moralista? Kdo to byl Moralista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Moralista? Definice pojmu Moralista se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Moralista i jinde než v sekci než v vlastnosti.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.