Kdo je to?
Kdo je to Ivan Hlas? Životopis Ivan Hlas, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ivan Hlas?

Kdo je to Ivan Hlas? Stručný životopis

Ivan Hlas je proslulý především jako hudebník a písničkář. K ocenění Českým lvem ho vynesly písně ve filmu Šakalí léta. S hudbou pracoval i v době, kdy byl zaměstnán jako knihkupec, kulisák a v řadě dělnických profesí.
Již v době studia založil několik hudebních skupin, např. The Mice, Žízeň, Navi Papaya, Ivan Hlas a Nahlas. Vystupoval i s Yo Yo Bandem a Ondřejem Hejmou. Nyní působí především v Ivan Hlas Triu.Kdo je to Ivan Hlas? Životopis Ivan Hlas, lidé, osobnosti z hudba

Líbí se stručný životopis s osobou Ivan Hlas? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Ivan Hlas

Národnost: česká
Datum narození: 10. května 1954
Místo narození: Praha

Víte, co je to Outdoor? Víte, co je to Pučálka? Pamatujete si definici pojmu Raw strava? Pamatujete si definici pojmu Patio?

Klíčová slova: co je to Ivan Hlas?, význam pojmu, slovo, přesný výraz, heslo, formulace, definice, kdo to je, vysvětlení, popis, pojem, wiki, kdo je Ivan Hlas?, hudba, termín

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Ivan Hlas? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Hlas? Kdo to byl Ivan Hlas? Kdy se narodil Ivan Hlas? Kde se narodil Ivan Hlas? Ivan Hlas je v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivan Hlas kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Hlas i v jiné kategorii než je hudba.