Kdo je to?
Kdo je to, byl Švejk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švejk? Lidé, fikce

Kdo je to Švejk?

Jaký je význam slova Švejk? Co to znamená?

Švejk je hlavním hrdinou románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Švejk měl být původně duševně slabý voják, který obrací hloupost důstojníků a představitelů vojenského systému Rakouska – Uherska proti nim samým především tím, že rozkazy plní doslova a do písmene, popřípadě je rozebírá.
Švejk se vyznačuje vysoce vyvinutým smyslem pro pořádek, statečností a energií, ale také smířením s osudem.Kdo je to, byl Švejk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švejk? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Švejk? Potom se podělte s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dýha? Znáte pojem Superhrubá mzda? Vzpomněli byste si na význam slova Kortikoidy? Pamatujete si definici pojmu Mikroplyš?

Klíčová slova: wiki, Švejk, kdo je Švejk?, přesný výraz, význam, synonymum, termín, význam slova, formulace, pojem, kdo to je, informace, definice, slovo, fikce

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Švejk? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Švejk? Kdo to byl Švejk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švejk? Definice pojmu Švejk se nachází v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v fikce.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.