Kdo je to?
Kdo je to, byl Švejk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švejk? Lidé, fikce

Kdo je to Švejk?

Jaký je význam slova Švejk? Co to znamená?

Švejk je hlavním hrdinou románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Švejk měl být původně duševně slabý voják, který obrací hloupost důstojníků a představitelů vojenského systému Rakouska – Uherska proti nim samým především tím, že rozkazy plní doslova a do písmene, popřípadě je rozebírá.
Švejk se vyznačuje vysoce vyvinutým smyslem pro pořádek, statečností a energií, ale také smířením s osudem.Kdo je to, byl Švejk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švejk? Lidé, fikce

Tento text (Švejk) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dýha? Znáte pojem Superhrubá mzda? Vzpomněli byste si na význam slova Kortikoidy? Pamatujete si definici pojmu Mikroplyš?

Klíčová slova: kdo to je, kdo je Švejk?, fikce, přesný výraz, termín, heslo, informace, formulace, slovo, etymologie, Švejk, význam pojmu, vysvětlení, původ slova, přesný význam

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Švejk, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Švejk? Kdo to byl Švejk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švejk? Definice pojmu Švejk je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Švejk i v jiné sekci než je kategorie fikce.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.