Kdo je to?
Kdo je to, byl Švejk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švejk? Lidé, fikce

Kdo je to Švejk?

Jaký je význam slova Švejk? Co to znamená?

Švejk je hlavním hrdinou románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Švejk měl být původně duševně slabý voják, který obrací hloupost důstojníků a představitelů vojenského systému Rakouska – Uherska proti nim samým především tím, že rozkazy plní doslova a do písmene, popřípadě je rozebírá.
Švejk se vyznačuje vysoce vyvinutým smyslem pro pořádek, statečností a energií, ale také smířením s osudem.Kdo je to, byl Švejk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švejk? Lidé, fikce

Definici slova Švejk můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Glycerin? Pamatujete si definici pojmu Brucelóza? Víte, co je to Tiché víno? Vzpomněli byste si na význam slova Guarana?

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, co je to Švejk?, informace, přesný výraz, význam, popis, význam pojmu, definice, fikce, heslo, přesný význam, popis, pojem, etymologie

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Švejk, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Švejk? Kdo to byl Švejk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švejk? Definice pojmu Švejk se nachází v sekci fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Švejk i v jiných kategoriích (než fikce).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.