Kdo je to?
Kdo je to, byl Mulat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mulat? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mulat?

Co znamená a jaký je význam slova Mulat?

Mulat je označení pro potomka rodičů ze smíšeného vztahu bělochů a černochů. Slovo má buď španělský, nebo portugalský původ. Odlišný význam mělo slovo mulat v době kolonizace, kdy tak byli nazývány děti dvou mulatů nebo člověka s africkým původem a Evropana.
Užívaný je i název mulato. V Americe se mulati někdy označují i jako Afroameričané. Mulat se často vyznačuje tvarem obličeje, který je výsledkem křížení obou ras – oválného a kulatého.Kdo je to, byl Mulat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mulat? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mulat s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bitcoin? Znáte pojem Laktóza? Vzpomněli byste si na význam slova Atletika? Pamatujete si definici pojmu Tantra?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, přesný výraz, wiki, pojem, popis, slovo, formulace, Mulat, synonymum, vlastnosti, termín, vysvětlení, význam pojmu, kdo je Mulat?

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Mulat? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mulat? Kdo to byl Mulat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mulat? Definice pojmu Mulat se nachází v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Mulat hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.