Kdo je to?
Kdo je to, byl Mulat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mulat? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mulat?

Co znamená a jaký je význam slova Mulat?

Mulat je označení pro potomka rodičů ze smíšeného vztahu bělochů a černochů. Slovo má buď španělský, nebo portugalský původ. Odlišný význam mělo slovo mulat v době kolonizace, kdy tak byli nazývány děti dvou mulatů nebo člověka s africkým původem a Evropana.
Užívaný je i název mulato. V Americe se mulati někdy označují i jako Afroameričané. Mulat se často vyznačuje tvarem obličeje, který je výsledkem křížení obou ras – oválného a kulatého.Kdo je to, byl Mulat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mulat? Lidé, vlastnosti

Definici slova Mulat můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bitcoin? Znáte pojem Laktóza? Vzpomněli byste si na význam slova Atletika? Pamatujete si definici pojmu Tantra?

Klíčová slova: význam pojmu, význam, přesný význam, vlastnosti, termín, formulace, co znamená, vysvětlení, definice, původ slova, synonymum, přesný výraz, informace, popis, kdo to je

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mulat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mulat? Kdo to byl Mulat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mulat? Definice pojmu Mulat patří do sekce vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Mulat i v jiné sekci než v vlastnosti.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.