Kdo je to?
Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Kdo je to Tonda Blaník?

Co znamená a jaký je význam slova Tonda Blaník?

Tonda Blaník je hlavní postavou politicko - satirického seriálu vytvořeného pro internetovou televizi Stream s názvem Kancelář Blaník. Tento seriál se začal vysílat v roce 2014 a hlavní roli Tondy Blaníka ztvárnil herec Marek Daniel.
Děj se odehrává v zákulisí české politické scény. Inspirací pro seriál byl britský seriál Je to soda a zveřejněné policejní odposlechy českých politiků. Každý díl je zaměřen na nějakou z legendárních kauz. Název dala seriálu známá pražská pasáž Blaník.Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tonda Blaník sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Oliva? Znáte pojem Modurit? Vzpomněli byste si na význam slova BMI? Pamatujete si definici pojmu Věcné břemeno?

Klíčová slova: formulace, význam slova, termín, přesný význam, definice, kdo to je, synonymum, co znamená, význam, co je to Tonda Blaník?, původ slova, fikce, Tonda Blaník, vysvětlení, etymologie

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Tonda Blaník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tonda Blaník? Kdo to byl Tonda Blaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tonda Blaník? Definice pojmu Tonda Blaník se nachází v kategorii fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Tonda Blaník i v jiné sekci než v fikce.