Kdo je to?
Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Kdo je to Tonda Blaník?

Co znamená a jaký je význam slova Tonda Blaník?

Tonda Blaník je hlavní postavou politicko - satirického seriálu vytvořeného pro internetovou televizi Stream s názvem Kancelář Blaník. Tento seriál se začal vysílat v roce 2014 a hlavní roli Tondy Blaníka ztvárnil herec Marek Daniel.
Děj se odehrává v zákulisí české politické scény. Inspirací pro seriál byl britský seriál Je to soda a zveřejněné policejní odposlechy českých politiků. Každý díl je zaměřen na nějakou z legendárních kauz. Název dala seriálu známá pražská pasáž Blaník.Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tonda Blaník s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Oliva? Znáte pojem Modurit? Vzpomněli byste si na význam slova BMI? Pamatujete si definici pojmu Věcné břemeno?

Klíčová slova: přesný význam, co je to Tonda Blaník?, význam slova, kdo je Tonda Blaník?, synonymum, termín, wiki, vysvětlení, popis, etymologie, přesný výraz, heslo, význam, informace, popis

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tonda Blaník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tonda Blaník? Kdo to byl Tonda Blaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tonda Blaník? Definice pojmu Tonda Blaník patří do sekce fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než fikce.