Kdo je to?
Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Kdo je to Tonda Blaník?

Co znamená a jaký je význam slova Tonda Blaník?

Tonda Blaník je hlavní postavou politicko - satirického seriálu vytvořeného pro internetovou televizi Stream s názvem Kancelář Blaník. Tento seriál se začal vysílat v roce 2014 a hlavní roli Tondy Blaníka ztvárnil herec Marek Daniel.
Děj se odehrává v zákulisí české politické scény. Inspirací pro seriál byl britský seriál Je to soda a zveřejněné policejní odposlechy českých politiků. Každý díl je zaměřen na nějakou z legendárních kauz. Název dala seriálu známá pražská pasáž Blaník.Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Tento text (Tonda Blaník) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Životní styl? Vzpomněli byste si na význam slova Sklivec? Pamatujete si definici pojmu Pyrám? Znáte pojem Ascorutin?

Klíčová slova: slovo, termín, popis, popis, význam slova, formulace, etymologie, fikce, pojem, kdo to je, původ slova, heslo, co znamená, informace, kdo je Tonda Blaník?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Tonda Blaník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tonda Blaník? Kdo to byl Tonda Blaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tonda Blaník? Definice pojmu Tonda Blaník je v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Tonda Blaník i v jiné kategorii než v fikce.