Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pedant?

Jaký je význam slova Pedant? Co to znamená?

Pedant je člověk, pro nějž je typické puntíčkářství, přehnané lpění na (často nepodstatných) detailech. Pedantství je chápáno jako spíše negativní vlastnost.Kdo je to, byl Pedant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedant? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pedant sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Antispyware? Znáte pojem Glycerin? Vzpomněli byste si na význam slova Bourbon? Pamatujete si definici pojmu Flegmatik?

Klíčová slova: definice, wiki, slovo, co je to Pedant?, původ slova, přesný význam, synonymum, význam slova, popis, význam pojmu, kdo to je, přesný výraz, termín, pojem, informace

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Pedant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pedant? Kdo to byl Pedant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedant? Definice pojmu Pedant se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Pedant i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.