Kdo je to?
Kdo je to, byl Teenager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teenager? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Teenager?

Jaký je význam slova Teenager? Co to znamená?

Teenager je pojmenování pocházející z angličtiny a do češtiny by se dalo přeložit jako - náctiletý (teen je koncovka číslovek od 13 do 19). Jedná se o mladého člověka, většinou končícího období dospívání.
Teenager psychicky a rozumové dozrává, vyvíjejí a ustalují se jeho postoje a názory. Postupně se dostává na vrchol Inteligence a rozumových schopností. Jedinec prožívá své první sexuální zkušenosti, prožívá krize a může být náchylný k podlehnutí různým traumatům.Kdo je to, byl Teenager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teenager? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Teenager? s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to DPD? Znáte pojem Cmunda? Vzpomněli byste si na význam slova Leukemie? Pamatujete si definici pojmu Bašavel?

Klíčová slova: popis, synonymum, přesný výraz, význam slova, informace, wiki, slovo, heslo, termín, etymologie, formulace, definice, význam pojmu, vysvětlení, kdo to je

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Teenager

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Teenager? Kdo to byl Teenager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teenager? Definice pojmu Teenager je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Teenager i v jiné sekci než v vlastnosti.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.