Kdo je to?
Kdo je to, byl Teenager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teenager? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Teenager?

Jaký je význam slova Teenager? Co to znamená?

Teenager je pojmenování pocházející z angličtiny a do češtiny by se dalo přeložit jako - náctiletý (teen je koncovka číslovek od 13 do 19). Jedná se o mladého člověka, většinou končícího období dospívání.
Teenager psychicky a rozumové dozrává, vyvíjejí a ustalují se jeho postoje a názory. Postupně se dostává na vrchol Inteligence a rozumových schopností. Jedinec prožívá své první sexuální zkušenosti, prožívá krize a může být náchylný k podlehnutí různým traumatům.Kdo je to, byl Teenager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teenager? Lidé, vlastnosti

Tento text (Teenager) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to DPD? Znáte pojem Cmunda? Vzpomněli byste si na význam slova Leukemie? Pamatujete si definici pojmu Bašavel?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, wiki, co je to Teenager?, termín, formulace, heslo, pojem, informace, přesný výraz, původ slova, kdo to je, slovo, kdo je Teenager?, popis

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Teenager, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Teenager? Kdo to byl Teenager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teenager? Definice pojmu Teenager je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.