Kdo je to?
Kdo je to, byl Teenager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teenager? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Teenager?

Jaký je význam slova Teenager? Co to znamená?

Teenager je pojmenování pocházející z angličtiny a do češtiny by se dalo přeložit jako - náctiletý (teen je koncovka číslovek od 13 do 19). Jedná se o mladého člověka, většinou končícího období dospívání.
Teenager psychicky a rozumové dozrává, vyvíjejí a ustalují se jeho postoje a názory. Postupně se dostává na vrchol Inteligence a rozumových schopností. Jedinec prožívá své první sexuální zkušenosti, prožívá krize a může být náchylný k podlehnutí různým traumatům.Kdo je to, byl Teenager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teenager? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Teenager? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Schizma? Víte, co je to Febrilní křeč? Víte, co je to Oblévačka? Pamatujete si definici pojmu Kyselina močová?

Klíčová slova: slovo, původ slova, kdo to je, synonymum, význam, vlastnosti, etymologie, popis, význam slova, heslo, kdo je Teenager?, popis, informace, co je to Teenager?, co znamená

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Teenager? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Teenager? Kdo to byl Teenager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teenager? Definice pojmu Teenager je v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.