Kdo je to?
Kdo je to, byl Teenager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teenager? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Teenager?

Jaký je význam slova Teenager? Co to znamená?

Teenager je pojmenování pocházející z angličtiny a do češtiny by se dalo přeložit jako - náctiletý (teen je koncovka číslovek od 13 do 19). Jedná se o mladého člověka, většinou končícího období dospívání.
Teenager psychicky a rozumové dozrává, vyvíjejí a ustalují se jeho postoje a názory. Postupně se dostává na vrchol Inteligence a rozumových schopností. Jedinec prožívá své první sexuální zkušenosti, prožívá krize a může být náchylný k podlehnutí různým traumatům.Kdo je to, byl Teenager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teenager? Lidé, vlastnosti

Definici slova Teenager můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Schizma? Pamatujete si definici pojmu Ležák? Víte, co je to Oblévačka? Vzpomněli byste si na význam slova Konzola?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, popis, Teenager, wiki, původ slova, přesný význam, informace, vlastnosti, co je to Teenager?, slovo, přesný výraz, heslo, termín, formulace

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Teenager, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Teenager? Kdo to byl Teenager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teenager? Definice pojmu Teenager se nachází v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.