Kdo je to?
Kdo je to, byl Transgender? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transgender? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Transgender?

Co znamená a jaký je význam slova Transgender?

Transgender je člověk, který se neidentifikuje s pohlavím, které získal při narození. Tito lidé mohou být transsexuálové nebo genderqueerové. Transgender – transsexuál má vrozenou dispozici, která je příčinou rozporu mezi psychickým a tělesným pohlavím. Bývá způsobena nerovnováhou hormonů již v těle matky během těhotenství. Většina těchto jedinců chce podstoupit změnu pohlaví.
Transgender – genderqueer má proměnnou identitu a není vyhraněně mužský nebo ženský. Podstupuje často hormonální léčbu nebo chirurgické zákroky.Kdo je to, byl Transgender? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transgender? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Transgender sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Geriatrie? Pamatujete si definici pojmu Musaka? Znáte pojem Refinancování? Vzpomněli byste si na význam slova Sutura?

Klíčová slova: formulace, definice, vlastnosti, význam pojmu, wiki, původ slova, etymologie, pojem, informace, vysvětlení, popis, synonymum, slovo, přesný význam, heslo

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Transgender? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Transgender? Kdo to byl Transgender? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Transgender? Definice pojmu Transgender se nachází v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Transgender hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.