Kdo je to?
Kdo je to, byl Vegan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegan? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vegan?

Co znamená a jaký je význam slova Vegan?

Vegan je příznivec veganství. Vegani mají striktnější pravidla než vegetariáni, protože zcela odmítají konzumaci živočišných produktů, tedy kromě masa nejedí vejce, mléčné výrobky, někdy ani med. Jako důvod bývá zpravidla uváděno, že nechtějí podporovat trápení zvířat kvůli chovu pro maso a rybolovu. S vyznavači vegantsví je spojený i jistý životní styl, k němuž náleží třeba odmítání materirálů živočišného původu, jako je kůže nebo hedvábí. Vegani jsou často silně ekologicky zaměření.Kdo je to, byl Vegan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegan? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Vegan? Potom se podělte s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Recenze? Znáte pojem DLNA? Vzpomněli byste si na význam slova Fleece? Pamatujete si definici pojmu Xanax?

Klíčová slova: slovo, co je to Vegan?, popis, Vegan, formulace, pojem, heslo, původ slova, kdo to je, synonymum, popis, etymologie, přesný výraz, wiki, informace

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vegan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vegan? Kdo to byl Vegan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vegan? Definice pojmu Vegan patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.