Kdo je to?
Kdo je to, byl Kentaur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kentaur? Lidé, mytologie

Kdo je to Kentaur?

Jaký je význam slova Kentaur? Co to znamená?

Kentaur je podivná bytost z antické řecké mytologie. Kentaur představoval spojení koně a člověka, a to tak, že hlava a trup byly lidské a přední a zadní nohy a celý zbytek těla byl koňský. Měli to být divocí a nezkrotní tvorové, které nebylo snadné osedlat. Někteří prý vynikali moudrostí, jiní se pod vlivem vína dopouštěli násilí.Kdo je to, byl Kentaur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kentaur? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kentaur? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Exekuce? Znáte pojem Účtenková loterie? Vzpomněli byste si na význam slova Suchý beton? Pamatujete si definici pojmu Blog?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, etymologie, wiki, co znamená, kdo je Kentaur?, popis, pojem, význam pojmu, kdo to je, termín, přesný význam, původ slova, význam, co je to Kentaur?

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kentaur

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kentaur? Kdo to byl Kentaur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kentaur? Definice pojmu Kentaur je v kategorii mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.