Kdo je to?
Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Kdo je to Druh?

Jaký je význam slova Druh? Co to znamená?

Slovem "druh" se označuje muž, který žije v partnerském vztahu, avšak neuzavřel se svou partnerkou nebo partnerem sňatek ani registrované partnerství. Výraz "druh" se dnes v tomto smyslu už příliš často neužívá, běžnější je synonymum "partner".Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Druh s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Epika? Znáte pojem Dušnost? Vzpomněli byste si na význam slova Nordic walking? Pamatujete si definici pojmu Štěstí?

Klíčová slova: termín, definice, původ slova, synonymum, popis, Druh, kdo to je, co je to Druh?, formulace, co znamená, heslo, význam pojmu, vysvětlení, slovo, vztahy

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Druh, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Druh? Kdo to byl Druh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druh? Definice pojmu Druh je v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Druh hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.