Kdo je to?
Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Kdo je to Druh?

Jaký je význam slova Druh? Co to znamená?

Slovem "druh" se označuje muž, který žije v partnerském vztahu, avšak neuzavřel se svou partnerkou nebo partnerem sňatek ani registrované partnerství. Výraz "druh" se dnes v tomto smyslu už příliš často neužívá, běžnější je synonymum "partner".Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Druh s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Epika? Znáte pojem Dušnost? Vzpomněli byste si na význam slova Nordic walking? Pamatujete si definici pojmu Štěstí?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, význam, definice, popis, původ slova, kdo je Druh?, slovo, heslo, synonymum, pojem, termín, formulace, informace, Druh

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Druh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Druh? Kdo to byl Druh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druh? Definice pojmu Druh se nachází v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Druh v jiné sekci než vztahy.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.