Kdo je to?
Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Kdo je to Druh?

Jaký je význam slova Druh? Co to znamená?

Slovem "druh" se označuje muž, který žije v partnerském vztahu, avšak neuzavřel se svou partnerkou nebo partnerem sňatek ani registrované partnerství. Výraz "druh" se dnes v tomto smyslu už příliš často neužívá, běžnější je synonymum "partner".Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Definici slova Druh můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Masopust? Pamatujete si definici pojmu Cuckold? Víte, co je to Dřevomorka? Vzpomněli byste si na význam slova Křišťál?

Klíčová slova: formulace, význam, přesný význam, wiki, co je to Druh?, definice, informace, slovo, Druh, synonymum, původ slova, vztahy, termín, co znamená, kdo to je

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Druh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Druh? Kdo to byl Druh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druh? Definice pojmu Druh se nachází v kategorii vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.