Kdo je to?
Kdo je to, byl Havíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Havíř? Lidé, profese

Kdo je to Havíř?

Jaký je význam slova Havíř? Co to znamená?

Havíř neboli horník je osoba, která pracuje v hlubinném dole. Úkolem havíře je těžit nerostné suroviny. V České republice havíři těží nejčastěji černé uhlí a to především na Ostravsku. Dříve se na území ČR těžilo i stříbro, zlato, železná ruda, uranová ruda a další nerostné suroviny. Práce havíře je nebezpečná a z dlouhodobého hlediska poškozuje zdraví. Slovo havíř pochází z němčiny, ze slova Hauer.Kdo je to, byl Havíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Havíř? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Havíř sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Solamyl? Znáte pojem Import? Vzpomněli byste si na význam slova Inflace? Pamatujete si definici pojmu Lymfodrenáž?

Klíčová slova: kdo to je, profese, informace, synonymum, etymologie, definice, přesný význam, pojem, heslo, popis, význam, termín, význam slova, kdo je Havíř?, wiki

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Havíř

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Havíř? Kdo to byl Havíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Havíř? Definice pojmu Havíř patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?