Kdo je to?
Kdo je to, byl Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Veřejný činitel?

Co znamená a jaký je význam slova Veřejný činitel?

Veřejný činitel (dnes se používá v zákonech pojem úřední osoba) je označení pro lidi pracující v určitých kategoriích profesí (soudci, státní zástupci, poslanci, senátoři, exekutoři, notáři, příslušníci ozbrojených sil, policie atd.) Tyto osoby mají zvláštní zodpovědnost a zneužití jejich pravomocí je stíháno podle zákona. Veřejným činitelům poskytují zákony jistý stupeň ochrany.Kdo je to, byl Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Veřejný činitel? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Reportáž? Víte, co je to Hemofilie? Pamatujete si definici pojmu Blýskavice? Pamatujete si definici pojmu Elektorát?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, Veřejný činitel, co znamená, státní správa, význam, termín, přesný výraz, pojem, popis, kdo to je, přesný význam, heslo, formulace, informace

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Veřejný činitel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Veřejný činitel? Kdo to byl Veřejný činitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Veřejný činitel? Definice pojmu Veřejný činitel je v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.