Kdo je to?
Kdo je to, byl Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levoboček? Lidé, vztahy

Kdo je to Levoboček?

Jaký je význam slova Levoboček? Co to znamená?

Levoboček čili zrozený z levého boku je jedno z označení nemanželského potomka. Jiné, hrubší označení pro nemanželské děti je také bastard nebo parchant. Levobočci byli děti nelegitimní, tedy zplozené protiprávně.
Jednalo – li se o děti vysoké šlechty, nemohli tito potomci dědit a neměli nárok na šlechtický titul. Legalizace byla možná přijetím dítěte za vlastní.Kdo je to, byl Levoboček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levoboček? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Levoboček s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hotspot? Znáte pojem Chromebook? Vzpomněli byste si na význam slova Karma? Pamatujete si definici pojmu Arkýř?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, vysvětlení, heslo, slovo, kdo je Levoboček?, synonymum, informace, pojem, co znamená, popis, popis, vztahy, co je to Levoboček?, Levoboček

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Levoboček, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Levoboček? Kdo to byl Levoboček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Levoboček? Definice pojmu Levoboček je v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, výraz např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Levoboček hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.