Kdo je to?
Kdo je to, byl Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neteř? Lidé, vztahy

Kdo je to Neteř?

Jaký je význam slova Neteř? Co to znamená?

Neteř je v příbuzenských vztazích dcera mého bratra nebo mé sestry. Já jsem pro ni strýc/ teta.Kdo je to, byl Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neteř? Lidé, vztahy

Tento text (Neteř) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Monolog? Znáte pojem Šalotka? Vzpomněli byste si na význam slova Bílé zlato? Pamatujete si definici pojmu Burka?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, vztahy, kdo to je, co znamená, význam, informace, co je to Neteř?, popis, kdo je Neteř?, přesný význam, přesný výraz, heslo, formulace, význam pojmu

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Neteř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Neteř? Kdo to byl Neteř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neteř? Definice pojmu Neteř je v sekci vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Neteř i v jiné sekci než je kategorie vztahy.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.