Kdo je to?
Kdo je to, byl Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neteř? Lidé, vztahy

Kdo je to Neteř?

Jaký je význam slova Neteř? Co to znamená?

Neteř je v příbuzenských vztazích dcera mého bratra nebo mé sestry. Já jsem pro ni strýc/ teta.Kdo je to, byl Neteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neteř? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Neteř sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Monolog? Znáte pojem Šalotka? Vzpomněli byste si na význam slova Bílé zlato? Pamatujete si definici pojmu Burka?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, synonymum, wiki, informace, popis, kdo je Neteř?, definice, slovo, co je to Neteř?, původ slova, Neteř, popis, pojem, význam pojmu

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Neteř, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Neteř? Kdo to byl Neteř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neteř? Definice pojmu Neteř se nachází v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat pojem, text, definici, např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Neteř i v jiných kategoriích (než vztahy).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.