Kdo je to?
Kdo je to Matt Groening? Životopis Matt Groening, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Matt Groening?

Kdo je to Matt Groening? Stručný životopis

Matt Groening (celým jménem Matthew Abram Groening) je proslulým umělcem, který je znám nejvíce jako tvůrce animovaných seriálů, z nichž ho nejvíce proslavili Simsonovi a Futurama. Oblíbený karikaturista píše i scénáře a je úspěšný i jako producent.
Umělecké vlohy si přinesl z rodiny, i otec byl animátor a producent a blízkým příbuzným Matta Groeninga je scénárista a režisér Craig Bartlett. Svou kariéru začal jako novinář, současně se věnoval i kreslení komiksů, které vycházely v novinách a byly vydány i knižně. Kreslené postavičky vzbudily velký zájem a Groeningovy seriály obsadily i hlavní vysílací čas.Kdo je to Matt Groening? Životopis Matt Groening, lidé, osobnosti z umělci

Líbí se stručný životopis s osobou Matt Groening? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Matt Groening

Datum narození: 15.2.1954
Místo narození: Portland, Oregon USA

Víte, co je to Vrubopis? Víte, co je to Sandbox? Pamatujete si definici pojmu Zumba? Pamatujete si definici pojmu Brť?

Klíčová slova: popis, kdo to je, synonymum, etymologie, kdo je Matt Groening?, informace, definice, pojem, termín, přesný význam, původ slova, popis, wiki, vysvětlení, význam

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Matt Groening? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Matt Groening? Kdo to byl Matt Groening? Kdy se narodil Matt Groening? Kde se narodil Matt Groening? Matt Groening je v sekci umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Matt Groening dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matt Groening i v jiné kategorii než je umělci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.