Kdo je to?
Kdo je to Matt Groening? Životopis Matt Groening, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Matt Groening?

Kdo je to Matt Groening? Stručný životopis

Matt Groening (celým jménem Matthew Abram Groening) je proslulým umělcem, který je znám nejvíce jako tvůrce animovaných seriálů, z nichž ho nejvíce proslavili Simsonovi a Futurama. Oblíbený karikaturista píše i scénáře a je úspěšný i jako producent.
Umělecké vlohy si přinesl z rodiny, i otec byl animátor a producent a blízkým příbuzným Matta Groeninga je scénárista a režisér Craig Bartlett. Svou kariéru začal jako novinář, současně se věnoval i kreslení komiksů, které vycházely v novinách a byly vydány i knižně. Kreslené postavičky vzbudily velký zájem a Groeningovy seriály obsadily i hlavní vysílací čas.Kdo je to Matt Groening? Životopis Matt Groening, lidé, osobnosti z umělci

Zaujala vás biografie osobnosti Matt Groening? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Matt Groening

Datum narození: 15.2.1954
Místo narození: Portland, Oregon USA

Víte, co je to Vrubopis? Znáte pojem Fundus? Pamatujete si definici pojmu Zumba? Víte, co je to Difúze?

Klíčová slova: kdo je Matt Groening?, slovo, popis, význam pojmu, vysvětlení, pojem, význam, etymologie, heslo, termín, kdo to je, formulace, informace, přesný význam, popis

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Matt Groening?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Matt Groening? Kdo to byl Matt Groening? Kdy se narodil Matt Groening? Kde se narodil Matt Groening? Matt Groening patří do sekce umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Matt Groening dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matt Groening i v jiné kategorii než je umělci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.