Kdo je to?
Kdo je to, byl Švica? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švica? Lidé, vztahy

Kdo je to Švica?

Jaký je význam slova Švica? Co to znamená?

Je to zkomolenina z německého "Die Schwester" a znamená sestra.Kdo je to, byl Švica? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švica? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Švica? s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Noktovizor? Znáte pojem Menstruace? Vzpomněli byste si na význam slova Histamin? Pamatujete si definici pojmu Římský kmín?

Klíčová slova: etymologie, popis, formulace, slovo, kdo to je, heslo, termín, definice, vztahy, význam, vysvětlení, pojem, popis, wiki, význam slova

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Švica? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Švica? Kdo to byl Švica? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švica? Definice pojmu Švica je v sekci vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vztahy.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.