Kdo je to?
Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Kdo je to Prepper?

Jaký je význam slova Prepper? Co to znamená?

Preppeři (též survivalisté) jsou lidé, kteří se aktivně připravují na přežití potencionální přírodní katastrofy nebo válečného konfliktu. Mají vybudovaný (nebo si nechají postavit) pevný, zpravidla podzemní kryt, v němž se nacházejí trvanlivé potraviny, zásoby a všechno potřebné k přežití v extrémní situaci. První prepperské tendence se začaly objevovat před 2. světovou válkou. Jejich motivem byl strach z atomových bomb a jiných zbraní hromadného ničení.Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Prepper? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Antispam? Znáte pojem Slopestyle? Vzpomněli byste si na význam slova Grog? Pamatujete si definici pojmu Sangvinik?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, synonymum, význam slova, pojem, význam pojmu, původ slova, přesný výraz, etymologie, záliby, popis, Prepper, význam, termín, co je to Prepper?

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Prepper, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Prepper? Kdo to byl Prepper? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prepper? Definice pojmu Prepper je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.