Kdo je to?
Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Kdo je to Prepper?

Jaký je význam slova Prepper? Co to znamená?

Preppeři (též survivalisté) jsou lidé, kteří se aktivně připravují na přežití potencionální přírodní katastrofy nebo válečného konfliktu. Mají vybudovaný (nebo si nechají postavit) pevný, zpravidla podzemní kryt, v němž se nacházejí trvanlivé potraviny, zásoby a všechno potřebné k přežití v extrémní situaci. První prepperské tendence se začaly objevovat před 2. světovou válkou. Jejich motivem byl strach z atomových bomb a jiných zbraní hromadného ničení.Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Prepper s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Antispam? Znáte pojem Slopestyle? Vzpomněli byste si na význam slova Grog? Pamatujete si definici pojmu Sangvinik?

Klíčová slova: kdo je Prepper?, původ slova, vysvětlení, informace, přesný výraz, definice, etymologie, popis, záliby, slovo, co znamená, termín, Prepper, význam slova, formulace

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Prepper? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Prepper? Kdo to byl Prepper? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prepper? Definice pojmu Prepper je v sekci záliby. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Prepper i v jiných kategoriích (než záliby).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.