Kdo je to?
Kdo je to Johnny Depp? Životopis Johnny Depp, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Johnny Depp?

Kdo je to Johnny Depp? Stručný životopis

Jackie Chan je herec, mistr bojových umění, zpěvák, kaskadér, akrobat, režisér, choreograf a producent. Patří k nejznámějším asijským hercům. Jako zpěvák je populární především v asijských zemích. Jeho vlastní jméno, které však nepoužívá, je Čchen Kang-šeng Mbe. Proslavil se především akčními a kung-fu filmy, ve kterých využívá bojové umění, akrobacii, velké množství rekvizit a humor.
Své role ztvárnil ve více než 150 filmech. Mezi filmové hvězdy ho vynesly především filmy Křižovatka smrti, Tenkrát na východě, Tuxedo nebo Rytíři ze Šanghaje a jiné.Kdo je to Johnny Depp? Životopis Johnny Depp, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Johnny Depp sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Johnny Depp

Národnost: čínská
Datum narození: 7. 4. 1954
Místo narození: Hong Kong

Víte, co je to Xanthan? Znáte pojem Avokádo? Vzpomněli byste si na význam slova Smartphone? Pamatujete si definici pojmu Průměr?

Klíčová slova: význam slova, herectví, informace, co je to Johnny Depp?, formulace, synonymum, kdo to je, vysvětlení, Johnny Depp, kdo je Johnny Depp?, popis, wiki, původ slova, význam pojmu, pojem

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Johnny Depp

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Johnny Depp? Kdo to byl Johnny Depp? Kdy se narodil Johnny Depp? Kde se narodil Johnny Depp? Johnny Depp se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Johnny Depp dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johnny Depp i v jiné kategorii než je herectví.